середа, 11 лютого 2015 р.

До громадської ради при Згурівській РДА запрошують нових членів

Ініціативна група з підготовки установчих зборів громадської ради при Згурівській районній державній адміністрації оголошує про продовження терміну подання документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради до 16 лютого 2015 року включно.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Згурівській районній  державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2014 року в малому залі засідань райдержадміністрації об 11 год.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Додатково подається заява кандидата про згоду на оприлюднення персональних даних.

Документи приймаються за адресою: смт Згурівка, вул. Українська, 19, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Згурівської районної державної адміністрації (каб. 315).

Телефон для довідок: 5-10-25.

Голова ініціативної групи К.В.Шипко

За матеріалами Згурівської РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.