вівторок, 24 лютого 2015 р.

Першим заступником губернатора Київщини став міліонер Лев Парцхаладзе

Фото Companion Group
23 лютого голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра призначив своїм першим заступником Лева Парцхаладзе.

Як повідомляє сайт КОДА, вчора Парцхаладзе представили співробітникам облдержадміністрації.

Новий перший заступник пріоритетами своєї роботи назвав кадрову політику, підтримку малого та середнього бізнесу, впровадження принципів прозорості і публічності у роботі влади.

Парцхаладзе додав, що він вже має план антикорупційних заходів і після обговорення та вироблення спільної стратегії готовий втілювати його в життя.

Боротьбу з корупцією він планує розпочати з трьох інстанцій: Держреєстру, Держкомзему і Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Лев Парцхаладзе народився 1971 року в Тбілісі (Грузія). Закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.

З 1994 року займався підприємництвом. У 2004 році став Людиною року загальнонаціональної програми в номінації "Підприємець року".

З 2011 – президент Конфедерації будівельників України (об'єднує понад 700 будівельних компаній і профільних спілок).

Двічі обирався депутатом Київської міської ради: ІV скликання (2002-2006 роки) і VI скликання (2008-2014 роки).

Бізнес


На сьогоднішній день Лев Парцхаладзе є невиконавчим головою ради директорів компанії "XXI століття", одного з провідних девелоперів України. Основний профіль - створення і розвиток проектів торговельної, офісної, готельної, логістичної та житлової нерухомості, а також управління ними. Серед готових проектів "XXI століття" - торгова мережа "Квадрат", мережа ресторанів швидкого харчування "Швидко", столичні ресторани "Первак", "Царське село", "СРСР", "Тарас", "Корона", офіси в Києві і великих містах України, мережа 3-5-зіркових готелів, багатофункціональні комплекси, мережа сучасних логістичних комплексів у великих містах країни, житло преміум та бізнес-класу по всій країні, в тому числі заміське.

В останні роки Парцхаладзе став завсідником списків найбагатших Українців. У лютому 2008-го журнал "Фокус" оцінив статки бізнесмена в $ 510 млн., А портфель проектів його компанії - в $ 2 млрд. При цьому в списку 100 найбагатших український девелопер з грузинським корінням зайняв 53-е місце. А кілька місяців потому він "засвітився" у виданні "Кореспондент" на 37-му місці рейтингу 50 вітчизняних товстосумів. У цьому журналі стан глави "XXI століття" оцінили в $ 580 млн., При цьому зазначивши, що за минулий рік його статки зросли на $ 204 млн.

Політика


У 2002 році Парцхаладзе він був обраний депутатом Київради. У 2006 разом з новоствореною і ним же очоленої партією "Європейська столиця" пробував пробитися і до парламенту, і в законодавчий орган столиці, однак зазнав фіаско на обох фронтах.

Більш щасливим для успішного забудовника став рік 2008-й з його позачерговими виборами столичної влади. Парцхаладзе зі своєю "Європейською столицею" влився в Блок Віталія Кличка і знову отримав мандат депутата Київради. Правда, в силу не дуже успішного виступу "кличківців" і Блоку Юлії Тимошенко, бізнесмену довелося задовольнятися роллю опозиціонера. 2 грудня 2010 разом з Андрієм Миргородським вийшов з фракції Блоку Кличка. ЗМІ писали, що Парцхаладзе і Миргородський були одними з головних спонсорів блоку.

Як відомо, Лев Парцхаладзе є головою Київської обласної організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Сімейний стан 


Бізнесмен двічі одружений. Перша дружина - модель Наталія Собченко (1975 р.н.). Друга - теж модель, володарка титулу "Міс Україна - 2004" Леся Матвєєва. Є троє дітей . Від першого шлюбу - син Давид (2001 р.н.), від другого - син Єгор (2007 р.н.).

Батько Л.Парцхаладзе Реваз Михайлович (1941 р.н.) - художник, мати Людмила Георгіївна (1943 р.н.) - педагог.

Захоплюється тенісом, футболом, літературою та шахами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.