пʼятниця, 13 лютого 2015 р.

У Згурівці жінки в'яжуть шкарпетки для воїнів АТО

Нині в нашій країні йде війна, а захисники України в найтяжчих умовах боронять рідну землю й стримують ворога. Тому зараз ми, як ніколи, маємо згуртуватися і разом допомагати нашим Героям всіма можливим шляхами та способами.

У кінці січня цього року учитель української мови та літератури Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст., нині пенсіонер, Севідова Олена Борисівна, передала від своєї сім’ї три пари теплих в’язаних шкарпеток для воїнів АТО із черговою посилкою від школи

Пані Олена запропонувала педагогам школи спільно продовжити цю важливу справу. Активно долучилися до цієї роботи й учителі школи: Лемешко Г.В.,Ковалевська С.І., Журавська О.М., Макаревич Н.М., Мала Т.А., Москаленко Л.В., а також батьки та школярі: мама учня 11-А класу Харченко Г.Д. та учні 2-Б, 7-А класів. 

Приєдналася до корисної роботи й община євангеліївських християн баптистів, які приносили з дому залишки ниток, розпускали старі речі, змотували в клубочки та передавали їх Севідовій О.Б.. Майстриня залучила до роботи племінницю Волочай Юлію та знайомих: Гету Л.Г. й Свириденко Т.А.. 

Вже до 7 лютого праця мала чудовий результат: було зв’язано 19 пар шкарпеток, рукавиці та пояс на спину.

Крім того, під керівництвом Макаревич Н.М. на Прилуцькій панчішній фабриці Згурівська ЗОШ замовила партію теплих бавовняних шкарпеток для наших воїнів по собівартості, що вдвічі нижча від ціни у торгівельній мережі Згурівки.

Усього учнями та учителями школи зібрано 1064 гривні. Найбільший внесок зробили учні початкових класів, зібравши відповідні суми грошей. Всього ж придбано 80 пар шкарпеток, частину яких вже відправлено воїнам Національної Гвардії України минулих вихідних разом із допомогою, яку возили воїнам Степан Кузьмич, Сергій Скринник Євген Чубук, Олена та Олександр Буромські, Дмитро Буромський.

Корисна справа продовжується. Усіх небайдужих просимо долучитися. Подібні роботи ще раз доводять, що разом ми – дійсно сила! Тільки разом ми здолаємо ворога та допоможемо нашій країні, нашим воїнам та нашому майбутньому! Ми вдячні нашим захисникам і чекаємо найшвидшого їх повернення додому. 

Слава Україні! Слава Героям!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.