четвер, 12 лютого 2015 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ взяли участь у районному патріотичному марафоні

11 лютого в рамках районного марафону з передачі бойового державного прапора від воїнів-земляків із 72-ОМБР, Малоберезанська ЗОШ прийняла гостей із сусіднього Великого Круполя.

Панує війна… наші кохані, брати, батьки, друзі та й просто знайомі зараз перебувають в АТО. Дехто вже і поклав своє життя за неньку-Україну та за мирне небо над головою.

А ми, в свою чергу, підтримуємо солдат, тим чим можемо. Адже ми – діти своєї матері-Батьківщини, ми будемо допомагати старшому поколінню виводити Україну з матеріальної та духовної кризи. І хоча ми не в змозі допомогти їм фізично, то хоч принаймні будемо це робити морально та духовно, надсилаючи їм свої листи, вірші та малюнки.

За активну допомогу Новоолександрівського НВК землякам, які перебувають в зоні бойових дій, вдячний воїн 72-ї окремої механізованої бригади, випускник школи Юрій Івченко подарували бойовий прапор із підписами та побажаннями побратимів. Цей прапор привезли згурівські волонтери, які напередодні Нового Року їздили з допомогою до воїнів-земляків з різних підрозділів 72 ОБМР.

Тож Нова Олександрівка започаткувала патріотичний марафон з передачі бойового знамення, вручивши його спочатку Жуківському НВК, звідки він перейшов до Малоберезанської ЗОШ, яка в свою чергу, передала естафету Великокрупільському НВК І-ІІ ступенів.

Ведучі заходу надали слово гостям і учні навчального закладу прочитавши вірші та заспівавши патріотичних пісень про Україну, завершили свій виступ патріотичним танцем з рушниками.

Після передачі прапора, гості покинули нашу школу з гордістю та з вдячністю за теплий прийом.

Багато хто задоволений, що є такий марафон, адже Україна – це безмежні степи, високі гори та бистрі ріки, і ми повинні знати, що від сходу до заходу, від півночі до півдня – ми один єдиний народ. Ми повинні єднатися, а такі зустрічі мають відбуватися частіше, оскільки вони дійсно зближують та роблять нас єдиним цілим.

А нашим героям хочеться сказати кілька слів: «Ми пишаємося Вами. Повертайтеся живими!».

Олександра Рокоча, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кореспондент Згурівської Правди. 

Фото Чубар Людмили


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.