понеділок, 5 січня 2015 р.

Христос рождається! Славімо його!

Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги та правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.

Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає нам про заповіді Господні, зміцнить любов до ближнього.

Нехай новонароджений Христос, за заступництвом Пресвятої Богородиці, наповнить в ці Різдвяні Свята та в Новому 2015 році Ваші серця своїми щедрими ласками. Нехай різдвяна коляда лунає на весь світ і звеселить весь наш свободолюбивий та боголюбивий народ. Нехай в Україну та до кожної оселі увійдуть мир і спокій.

У ці святкові дні щиро бажаю всім Вам, дорогі земляки, міцного козацького здоров’я, достатку, родинного тепла, щастя, щирих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові добрі задуми і звершення.

Євген Чубук, голова Згурівської районної ради

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.