понеділок, 26 січня 2015 р.

Фермери Згурівщини відремонтували розбитий у бою КамАЗ батальйону "Київська Русь"

Асоціація фермерів Згурівщини разом із перевізниками району відремонтували розбитий у бою КамАЗ батальйону "Київська Русь" (11 батальйон територіальної оборони Київської області) .

Так, 20 грудня, під час передачі легкового автомобілю для фронту ВАЗ 2105 від фермера із Право Жовтня Валерія Борця, аграрії Згурівщини висловили готовність допомогти у ремонті військової техніки, яка була розбита терористами в зоні АТО. Фермери обрали чи не найбільш постраждалу одиницю - бойовий КамАЗ і вже згодом приїхали за ним у військову частину.

Автомобіль зазнав серйозних ушкоджень: довелося робити капітальний ремонт двигуна, кабіни та ін. Всього на ремонт автомобіля фермерами було витрачено 25 тисяч гривень. Завдяки умілим рукам та згуртованості Асоціації фермерів Згурівського району, приватним перевізникам Григорію Кобзарю, Олександру Чумичці та Ігорю Гончаренку, автомобіль народився вдруге і вже на різдвяні свята прибув у батальйон "Київська Русь".

Ремонтувався КамАЗ на базі ФГ "Поляна" у Лизогубовій Слободі. Тому всю головну роботу на себе взяв голова фермерського господарства Микола Горошко. Микола Миколайович вже не вперше допомагає технікою для війська. Так, під час передноворічної поїздки волонтерів Згурівщини в зону АТО до земляків 72 ОМБР, фермер передав автомобіль ВАЗ 2101, який на першій лінії оборони вручили Юрію Івченку із Нової Олександрівки.

Відомо, що батальйон "Київська Русь" вперше відправився на передову ще в червні, а повернувся на ротацію в жовтні нинішнього року. Більшість часу бійці боронили Дебальцеве на Донеччині. У режимі щоденних обстрілів і катастрофічного браку важкого озброєння хлопці втратили головного натхненника - командира батальйону "Батю" - Олександра Гуменюка. Однак, попри це зуміли зібратися з духом - і стратегічне місто не здали терористам.

Отримавши лише 2 місяці для того, аби відновити сили батальйон в грудні минулого року відправився на схід України, де йде національно-визвольна війна проти російських найманців та терористів.

Згурівський район і раніше активно допомагав 11 батальйону. Так, у червні перед відправкою підрозділу на фронт, згурівські ативісти разом із керівництвом району возили допомогу воїнам Київщини. Із найнеобхіднішого військові отримали: 9 бронежелетів 4-го класу захисту, продукти харчування, одяг, засоби гігієни та інше. Тоді всього за день небайдужими підприємцями Згурівського району було закуплено 6 бронежилетів, зібрано фінансової допомоги у розмірі 18650 грн. (з них було закуплено ще 3 бронежилети), товарів, продуктів та пального на 8972 грн.

У славетному батальйоні воюють і представники Згурівського району: Андрій Бурмаченко (Нова Олександрівка), Генадій Мельник (Олександринівка), Валерій Драй (Згурівка).

Варто зазначити, що двоє з них: Андрій Бурмаченко та Валерій Драй - лікарі, тому рятували своїх побратимів у найскладніших обставинах. Всього у складі батальйону несуть службу 5 фельдшерів. Андрій Бурмаченко найбільше пробув на передові з-поміж земляків - 90 днів та отримав нагрудний знак від екс-міністра оборони генерал-полковника Валерія Гелетея.

  КамАЗ до ремонту


КамАЗ після ремонту


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.