четвер, 22 січня 2015 р.

У Згурівській ЗОШ відзначили День Соборності України

«Наше майбутнє - соборна Україна» - під таким гаслом сьогодні, 22 січня, було відзначено День Соборності України у Згурівській загальноосвітній школі. Участь в цьому заході взяли всі вчителі школи та учні, починаючи від найменших школяриків та закінчуючи випускниками школи.

У цей день класними керівниками були заплановані та проведені виховні години на тему «Соборна Україна», вчителі історії та правознавства провели тематичні уроки  з метою поглибити знання школярів про історію виникнення Соборної України. Також у школі відбувся старостат на чолі з педагогами-організаторами на тему «Ми – українці, єдина сім’я».

З вуст найменших учнів Згурівської ЗОШ, які створили досить дружню та теплу атмосферу, пролунали вірші про Батьківщину та гімн України. 

У зв’язку із закінченням плетіння маскувальних сіток для бійців, заплановану загальношкільну лінійку перенесли на завтра, адже кожен учень школи намагався внести хоч найменшу часточку своєї душі, щоб допомогти нашим захисникам.

Подібні заходи часто відбуваються в Згурівській ЗОШ. Учні школи залюбки беруть в них участь та заохочують до цього й своїх найменших друзів.

   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.