четвер, 15 січня 2015 р.

Згурівщина на передовій привітала воїнів-земляків 30 ОМБР

Згурівщина продовжує допомагати українській армії та землякам-військовослужбовцям, які мужньо боронять Україну від російсько-терористичної окупації.

Так, привезти допомогу та привітати з Різдвом Христовим воїнів Згурівщини із 30-ї ОМБР, які нині знаходяться на передовій в Луганській області, 10-11 січня їздили згурівчани Сергій Скринник, Степан Кузьмич та Євген Чубук.

Хлопці 30-ї механізованої бригади чекали земляків ще перед Новими роком, але тоді волонтери возили допомогу 5 землякам різних підрозділів 72-ї ОМБР та інженерній службі ВЧ А5817 (м. Самбір, Львівська область), в складі якої воює Згурівчанин Олександр Мозговий.

Всього до 30-ї бригади мобілізовано 15 чоловіків із Згурівського району, з них 7 воїнів нещодавно відправили на фронт в Луганську область: Норець Олексій (Згурівка), Лещенко Євген (Згурівка), Загнітко Дмитро (Згурівка), Сохан Богдан (Нова Оржиця), Овчаренко Олександр (Середовка), Харченко Володимир (Пасківщина), Авраменко Вадим (Войкове). До них і їздили земляки.

Волонтери возили хлопцям те, що вони просили: радіостанції (8 шт.), ліхтарики, теплий одяг, адресні передачі від рідних та сільських рад, овочі, консервацію, матраци, ковдри, солодощі, буржуйки, цигарки, вітальні листівки ручної роботи художниці зі Згурівщини Ірини Крикун та святкові торти від згурівського кондитера Олени Буромської.

Теплий одяг для попередньої поїздки закупила й передала згурівська християнсько-євангелістська (баптистська) церква. Частину тих речей отримали й бійці 30-ї бригади. Солодощі до Коляди для воїнів раніше передали підприємці зі Згурівки: Володимир Добровольський, Наталія Пінчук та Старої Оржиці: Олександр Матвієнко.

Цигарки для воїнів цього разу передали фермери Володимир Бондаренко, Юрій Палівода, підприємець Сергій Кузьменко та директор заводу "Прушинські" Віталій Тулінцев. Ліхтарики (по 4 шт.) надали: підприємець Олександр Ткаченко (магазин "Меркурій") та ГО "Народний вибір Згурівщини".

В дорозі волонтери не сумували - співали повстанські та стрілецькі пісні. 
Одна з них - "Ой, у лісі на полянці".

А прибувши на місце, вирішили заколядувати садибу, де розмістилися воїни-земляки та їх побратими:)

Фотозвіт


1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.