понеділок, 15 грудня 2014 р.

Губернатори Київщини та Дніпропетровщини дозволили себе люструвати

На сайті президента України оприлюднено низку заяв державних службовців про згоду на проведення люстраційних перевірок відповідно до закону "Про очищення влади".

Так, свою згоду на проведення люстрації дав голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський, голова Київської ОДА Володимир Шандра, голова Адміністрації президента Борис Ложкін, чиновники держкомісій, керівники департаментів СБУ, Служби зовнішньої розвідки та ін..

Повідомляється, що перша заява була від генерального прокурора Віталія Яреми - датована 5 грудня.

Відзначимо, що найбільша кількість заяв надійшло від голів райдержадміністрацій. Так, відповідну заяву написав раніше й голова Згурівської райдержадміністрації Степан Кузьмич.

Закон про очищення влади набув чинності 16 жовтня. Під першу хвилю безумовної люстрації в Україні потрапили 357 чиновників. Другий етап люстрації, що почався 1 грудня, полягатиме у перевірці всіх державних органів.

"Друга хвиля люстрації - це план проведення поетапних перевірок", - повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, очікується, що з весни 2015 перевірки будуть проходити на обласних рівнях, а в кінці наступного року такі перевірки дійдуть і до районних рівнів.

15 грудня Венеціанська комісія на своєму засіданні у Венеції схвалила думку про українське законі про люстрацію, зазначивши при цьому ряд серйозних недоліків в цьому документі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.