вівторок, 9 грудня 2014 р.

Ліцеїсти організували благодійну акцію на підтримку хворих дітей

З 1 грудня в ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" стартувала благочинна акція "Назустріч мрії". Групам було проведено лекцію, під час якої учні дізналися, що в Україні є багато дітей, які борються за своє життя і потребують допомоги, здебільшого фінансової.

Ліцеїсти віднеслися з добротою і розумінням до ідеї акції, а кожен слухач лекції зрозумів, що будь-яка допомога важлива і кожна копійка дарує надію на одужання тим, хто цього потребує.

У ліцеї встановлені благодійні скриньки, зібрані кошти з яких підуть на допомогу маленьким пацієнтам.

Зовсім скоро на нас чекає казкове свято – Новий рік. Ми усі в дитинстві неймовірно чекали чарівної ночі, аби зазирнути під ялинку та знайти там омріяний подарунок. Проте, багато дітлахів України мріють не про планшети чи інші гаджети, а про те, аби просто дожити до наступного року. Ми хочемо, аби кожен з нас отримав можливість зробити щось гарне і чарівне у цьому році та подарувати хворим дітям частинку свого тепла.

Благодійність - це прояв співчуття до ближнього та моральний обов’язок кожної людини допомагати тому, хто цього дійсно потребує. Благочинність завжди була і буде благородною справою, а особливо коли вона спрямована на допомогу хворим дітям.

За матеріалами групи "Згурівський професійний ліцей"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.