понеділок, 22 грудня 2014 р.

Випускники Згурівської дитячої музичної школи провели вечір патріотичної пісні

Цього року в Згурівській дитячій музичній школі набирає обертів нова традиція - на порозі Нового року проводити Новорічні музичні вечори, в яких беруть участь усі бажаючі, зокрема учні, випускники та вчителі школи.

Тож 20 грудня відбувся перший такий вечір, присвячений патріотичній пісні. Головними гостямми та запрошеними були випускники музичної школи різних років, починаючи від 70 років ХХст. і закінчуючи випускниками нинішнього часу.

Усі присутні зібралися для того, щоб через пісню та музичну творчість об'єднатися і підтримати один одного в прагненні бачити нашу Батьківщину вільною, демократичною та процвітаючою.

Ведучими вечора були учні музичної школи: Тетяна Фенюк та Аліна Конюшок.

Захід відбувся в теплій, домашній та неформальній атмосфері, як то кажуть, були всі свої. А найприємніше те, що випускники ДМШ нині працюють в галузі культури різних рівнів, а той, хто не пов'язав своє життя з музикою, залишився вірним музичному мистецтву назавжди.

Найстарше покоління випускників школи - це відоміі тепер працівники культури: Погребний Ігор Григорович, Беденко Олександр Сергійович, викладач ДМШ Ткачук Олена Вікторівна, Ревчук Олена Петрівна.

Наступний випуск ДМШ був найбільш продуктивним, адже з нього вийшли викладачі музичної школи: Стукало Сергій Павлович, Мазуркевич Леся Петрівна та Жалдак Надія Костянтинівна. Також школа виховала гордість Згурівщини - оперну спввачку Тетяну Міюс, яка нині працює в Австрії; Марину Конопацьку, яка пише власні пісні; Людмилу Льодін, яка працюючи з дітьми та не уявляє свого життя без співу.

Таких творчих людей, які навчалися в музичній школі протяном 20 років налічується багато: Нікітянська Роксолана, Зіборов Антон, Захарчук Ірина, Захарчук Михайло, Анатієнко Аліна, Мозгова Алла, Воробей Анна, Остапенко Настя, Резник Яна, Коваль Владислав, Тетяна та Яна Міюс, Андрієнко Іван тощо.

Розпочався захід з наймолодшої його учасниці Поліни Льодін, яка подарувала всім присутнім пісню "Батьківщина". Продовжили Анастасія Кістол, Софія Горбик, Олександра Рудь, Юлія Матвієнко, Лозко Анастасія та Блохіна Оксана, задаючи піднесений настрій початку вечора.

Ілона Шекера, Яна Боб та Наталія Кривенок допомогли гостям зануритися в світ новорічної казки, виконуючи українські пісні, присвячені Новому року та Різдву Христовому.

На заході мала місце й інструментальна музика. Свої твори на фортепіано виконали: учениця ДМШ Тетяна Желіба та випускник школи, учасник місцевого гурту "Демерджі" Володимир Харченко. Також цікавий номер на сопілці виконали учень ДМШ Сергій Скринник та його викладач Стукало Сергій Павлович.

Вечір продовжили учні музичної школи: Григор Анна, Іваницька Наталія, Фенюк Тетяна та Конюшок Аліна, які передали мікрофон безпосередньо запрошеним випускникам.

Далі свої музичні вітання дарували випускники: Мар'яна Крюкова, Владислав Коваль та Богдана Хаєцька. Завершила вечір патріотичної пісні вчорашня випускниця, лауреат численних конкурсів Аліса Сова.

Наступний Новорічний музичний вечір відбудеться 27 грудня в актовій залі Згурівської музичної школи. Вечір буде присвячений класичній гітарній музиці.

Запрошуються всі бажаючі. Чекаємо на вас!

Фотозвіт Аліси Сови

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.