вівторок, 30 грудня 2014 р.

Учні Згурівського НВК відсвяткували Новий рік


Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік — пора привітань, подарунків та
незабутніх вражень. У шкільному житті Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" ця подія займає ключове місце, адже за масштабом вона є однією з найбільших.

За традицію, до відзначення Нового року долучилися абсолютно всі класи, які не тільки підготували святкові вистави, а й прикрасили весь навчальний заклад.

Розпочалася підготовка до дійства 16 грудня, коли старшокласники прикрасили головну новорічну ялинку та актовий зал.

Упродовж наступних тижнів усі класи випустили привітальні постери, які зараз висять на стінах першого поверху. У холі, біля входу, також для підтримання святкової атмосфери встановлена друга ялинка, яку нарядили самі учні.

На проведення новорічних свят було виділено два дні. Новорічні ранки для учнів початкових класів пройшли 27 грудня. Учні 1-4 класів успішно виступили перед присутніми у залі родичами та всіма іншими, хто завітав на дійство. Активною допомогою юним акторам сприяли класні керівники: Анатієнко О. В., Сита Т. В., Білявська Н. А., Якимович В.В.

У понеділок, 29 грудня, свої новорічні програми показали учні 5-9 класів. Діти старанно та артистично виконали свої ролі, тому кожна вистава вдалася напрочуд цікавою та унікальною. Для сюжету учні середньої ланки використали мотиви старих казок на новий лад.

У цей же день, 29 грудня, відбувся вечір відпочинку для старшокласників. Учні 9-11 класів показали новорічні мініатюри. Також перед присутніми виступила шкільна команда КВК. Присутні у залі оплесками супроводжували кожен виступ.

Після закінчення привітань від старшокласників відбулася шкільна дискотека.

Усі учні навчального закладу отримали солодкі подарунки та табелі, після чого вирушили на зимові канікули.

Детальний фотозвіт можна переглянути у соціальній мережі Facebook або Flickr.


                                               Фотозвіт

  Початкові класи
Середня ланка


Старші класи

                                                       Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.