четвер, 25 грудня 2014 р.

В Малоберезанській ЗОШ відбувся новорічний ранок

Новорічний ранок – це святкова, чудова, очікувана подія в житті кожної дитини. І це вже стало хорошою, доброю традицією проводити його в нашій, хоч і маленькій, але затишній школі.

Саме тому, 24 грудня відбувся святковий ранок, на який так чекали учні 1-6 класів. В повітрі літав радісний новорічний настрій, а дітки чекали новорічних казкових героїв.

Першою до дітлахів на гостини завітала - Зима (Лишко Анастасія), яка припрошувала своїх сніжинок до танцю. І тут, неочікувано, для найменших учнів школи, прилетіла Баба Яга (Гладун Катерина), яка хотіла теж на свято. Але поки вона не відгадала загадок, то ніхто її не приймав до себе. І все ж таки, досягнувши свого та пройшовши всі перешкоди, їй  вдалось приєдналась до святкування Нового року разом з малечею.

Далі святковий концерт набрав шалених обертів: малеча танцювала, співала, показувала мініатюри Особливо великими оплесками відзначилась пісня «Гномик», яку виконала учениця першого класу Ващенко Альбіна.

І ось, нарешті, попри всі очікування дітлахів, до них завітав чи ненайголовніший гість, якого вони чекали протягом цілого року - Дід Мороз (Олександр Браницький) та Снігуронька (Коханевич Лідія).

Як завжди ця нерозлучна пара, буквально засипала глядачів та діток щирими побажаннями щастя та здоров’я, привітали з наступаючими новорічними святами. За пісні та вірші, які на радість найголовнішої пари року, виконували молоді таланти, Снігурка з Дідом вручали подарунки та солодощі.

Після закінчення свята, слово взяла директор освітнього закладу Гошва Тетяна, яка подякувала спонсорам, які допомогли у проведенні свята та матеріально підтримують школу: Рокочому Олександру, Цятковському Володимиру, Шепетюку Зиновію, Цвику Василю. Директор побажала всім присутнім на заході міцного здоров'я, сміливості, братерства, патріотизму та реалізації всіх задуманих мрій та планів в новому році.

Зі свята всі розійшлися з новорічним настроєм та дякували за це організаторам свята й педагогічним працівникам цього неймовірного освітнього закладу.

З наступаючим Новим роком!

Учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ, кориспондент Згурівської Правди - Олександра Рокоча


1 коментар:

 1. Дитинства мить… в палітрі долі
  Наша перлина що серце зігріва
  Кожного разу ти відчуваєш в школі
  Яка у нас красива дітвора!
  А Новий рік - таке чудове свято
  Воно в веселощах,у танцях та у грі
  Талантів в кожній школі так багато
  Вони як зірочки що сяють угорі.
  Тож всім вам миру,радості,надії
  Року щасливого і нових злетів до вершин
  Неба безхмарного у нашій Україні
  А у житті - лиш позитивних змін!

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.