вівторок, 16 грудня 2014 р.

У Малій Березанці на честь Андріївських вечорниць поставили театралізовану виставу

В ніч проти 13 грудня, місцева молодь та жителі села Мала Березанка презентували для односельчан цікаву театральну виставу на тему Андріївських вечорниць.

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія – вечір та ніч проти тринадцятого грудня. Саме тоді, за українськими традиціями, молодь збиралася в одній хаті на Великих вечорницях і влаштовували там гуляння – співи, забави та ворожіння.

Ось і в приміщенні місцевого будинку культури Малої Березанки місцева молодь влаштувала "Андріївські вечорниці". До організації школярі віднеслися з цілковитою серйозністю. Аби вистава вдалась на-славу, організатор заходу - Лисенко Любов скликала всю молодь села, а учні протягом двох тижнів готували для жителів Малої Березанки показову виставу на тему вечорниць.

Виставу розпочала господиня хати - Рокоча Світлана, яка припрошувала всю молодь до себе на гостини. Спочатку прийшли хлопці (Рокочий Дмитро, Гладун Сергій, Дигало Євген, Кисіль Степан, Гладун Родіон). Нарешті завітали і дівчата (Рокоча Олександра, Лишко Анастасія, Коханевич Лідія та Чубар Людмила), вони заходили в господу з піснями.

Молодь жартувала та веселилася, а коли захотіли потанцювати, то покликали музику (Сєргєєв Денис). А от після танців дівчата почали ворожити на долю свою.

В кінці вистави всіх глядачів пригостили варениками, а гості ж, у свою чергу, дякували за хороший настрій і за те, що ми підтримуємо чудові українські традиції.

Від всієї малоберезанської акторської трупи, ми хочемо подякувати нашому організатору та тим, хто допомагав в приготуванні вареників – Ковелі Людмилі, Дигало Наталії та Браницькій Тетяні. Також дякуємо за калиту Коханевич Наталії та нашому спонсору Рокочому Олександру.

І от, 13 грудня ми продемонстрували, що сучасна молодь вміє бавитися, знає українські традиції, дотримується і поважає їх. Дякуємо всім учасникам вечорниць! Ми віримо, що в людей, які не забувають традиції є світле майбутнє.

Слава Україні!

Рокоча Олександра, учениця 10 класу Малоберезанської ЗОШ.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.