понеділок, 15 грудня 2014 р.

Київська область складатиметься з трьох районів

Київська область складатиметься з трьох районів?
Згідно проекту адміністративно-територіальної реформи, яку планують прийняти наступного року, Київська область буде поділена на три райони: Білоцерківський, Бориспільський та Іванківський. Так, відповідно, Згурівський район увійде до Бориспільського.

Цю інформацію повідомив заступник голови правління – керівник виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадим Івченко, виступаючи 17 жовтня на зустрічі з сільськими та селищними головами у Баришівському районі Київської області.

Такий підхід пропонують радники Віце-прем’єр-міністра. За цим розподілом села мають групуватися довкола центрів економічного зростання. Тому чисельність населення у громадах буде різною.

Така реформа відповідно до планів з децентралізації влади в Україні відбуватимуться в усіх областях. За прогнозами кількість районів в Україні зменшиться в чотири рази. Це допоможе економити на місцевих чиновниках.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.