середа, 10 грудня 2014 р.

У боях під Пісками загинув свободівець з Прилук Віктор Лавренчук

8 грудня 2014 року в районі селища Піски на Донбасі, де українські патріоти захищають незалежність нашої держави, загинув член Прилуцької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Віктор Лавренчук. Ворожий снаряд, що влучив у бліндаж, разом із життям нашого побратима обірвав життя ще двох українських військовослужбовців та поранив шістьох бійців.

Віктор Лавренчук народився 7 жовтня 1986 року. Здобув вищу освіту. З 2004 по 2006 рік проходив службу у Військово-морських силах. Був ідейним націоналістом, у лави "Свободи" вступив 2013 року. Брав активну участь у боротьбі з режимом Януковича; під час Революції гідности самовіддано відстоював право українців жити гідно на своїй землі.

Від початку відкритої агресії Росії зголосився до війська добровольцем. Захищав луганський аеропорт, де дістав поранення. Після відновлення знову став на захист Батьківщини. Віктор пройшов шлях від луганського аеропорту, воював у Сабівці на Луганщині, у Чугуєві, під селищем Піски.

Свободівець перервав свою 30-денну відпустку, пробувши вдома всього декілька днів. Дізнавшись, що його побратимів із мінометної батареї передислоковують у район донецького аеропорту, він вирушив на Донбас.

У Віктора залишився п'ятирічний син.

Згурівська Правда висловлює свої співчуття родині, близьким та друзям загиблого героя. Світла пам'ять про нього житиме в наших серцях.

Вічна слава та пам'ять герою!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.