четвер, 11 грудня 2014 р.

Бійці 72-ї бригади зі Згурівщини отримали приємний сюрприз на День ЗСУ

На фото зліва направо: Степан Кузьмич (Згурівка),
Олександр Чабей (Право Жовтня),
Вадим Гончаренко (Згурівка),
Євген Чубук (Згурівка). 
6 грудня, в День Збройних Сил України громади Згурівщини зробили приємний подарунок воїнам-землякам із 72-ї окремої механізованої бригади - прямо на передову передали зібрану всім районом допомогу. 

Продукти, засоби гігієни та теп речі ввесь тиждень напередодні звозили до райвійськкомату з таких сіл: Нова Олександрівка, Нова Оржиця, Стара Оржиця, Черевки, Середівка, Право Жовтня, Жовтневе, Мала Супоївка. Крім того, до каравану були додана допомога, яку раніше привезли з Турівки та Красного.

Допомогу надавали й згурівчани. Так, Кудрявський Микола Іванович передав справжній офіцерський бушлат, який на фронті отримав згурівчанин Вадим Гончаренк, а також гостинці для воїнів, малюнки внука та рулон поліетиленової плівки, що нині дуже потрібна на передовій. Чупака Лариса Петрівна передала на передову теплі речі, зимове взуття та матрац. 

Необхідні речі для бійців допомагали вантажити небайдужі чоловіки та особовий склад райвійськкомату. Всього допомоги зібрали на 3,5 т.. Їздили на передову зі Згурівки очільники району - Степан Кузьмич  та Євген Чубук із волонтером, патріотом України, але швейцарем за національністю на ім’я Юрк, який живе в Україні вже понад 8 років, має дружину та дитину українців, а також свою власну справу. 

Волонтери зазначили, що на передовій панує бойовий дух  та піднесений настрій, а всі хлопці налаштовані тільки на перемогу. Варто зазначити, що напередодні Дня Збройних Сил України 72-га бригада завдала нищівного удару ворогові - розгромили штаб терористів.

На передовій земляків зі своїми побратимами тепло зустріли Вадим Гончаренко (Згурівка) та Олександр Чабей (Право Жовтня). Хлопці отримали все, що зібрали небайдужі жителі Згурівського району та пообіцяли передати необхідні речі й продовольство, а також вітання іншим землякам, які знаходяться в інших підрозділах 72-ї окремої механізованої бригади

Безумовно, це була не остання допомога, яку передали бійцям на передову. Збір необхідних речей продовжується. Дякуємо нашим бійцям за хоробрість, мужність та відвагу. Слава Героям!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.