четвер, 4 грудня 2014 р.

За 25 мільйонів доларів кредиту “Нива Переяславщини” збудує “соняшниковий” елеватор

Фото сайту газети "Вісник Переяславщини"
2 грудня у Вашингтоні в штаб-квартирі Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до Групи Світового Банку, ухвалено рішення про виділення ТОВ “Нива Переяславщини” (Київська обл.) довгострокового кредиту у розмірі 25 мільйонів доларів. Позичка надана терміном на 7 років з відстрочкою погашення тіла кредиту на два роки.

Даний кредит повинен підтримати плани компанії щодо розширення діяльності і рефінансування середньострокового боргу.

Відомо, що раніше, у червні 2014 угоду про виділення "Нива Переяславщини" кредиту 30 млн. доларів підписав з підприємством Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

"Ці кошти будуть спрямовані на будівництво елеватора потужністю 30 тис. тонн для зберігання та переробки насіння соняшника. З нього виготовлятимемо олію для реалізації, а відходи, тобто макуху, використаємо для годівлі свиней на наших комплексах. У такий спосіб зможемо зекономити і знизити собівартість виробництва одного кілограма свинини на 70 копійок", коментує новину "Віснику Переяславщини" голова сільськогосподарської асоціації "Нива Переяславщини", депутат обласної ради Олександр Мостіпан.

Спільне українсько-британське підприємство "Нива Переяславщини" зареєстроване у 1998 р., компанія обробляє 21 тис.га землі, має 7 свинокомплексів, потужністю близько 210 тис. голів в рік. До 2018 р. планує побудувати в регіоні ще 3 свинокомплекси. Відомо також, що "Ниві Переяславщини" належить комбікормовий завод, забійний цех, м’ясокомбінат, ТМ "П’ятачок".

За матеріалами газети "Вісник Переяславщини".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.