неділя, 21 грудня 2014 р.

У 2015 році заплановано три хвилі мобілізації та призив строковиків віком від 20 до 27 років


За підсумками засідання РНБО 20 грудня, секретар Ради Олександр Турчинов повідомив, що на 2015 рік заплановано проведення трьох хвиль мобілізації.

За словами Турчинова, перша хвиля мобілізації строком на 90 днів почнеться з 20 січня, друга, тривалістю 60 днів, орієнтовно, почнеться в квітні, третя, також 60 днів, - з червня. За словами секретаря РНБО, це дозволить забезпечити необхідну комплектацію військових підрозділів.

"Не може скластися така ситуація, коли одні й ті ж люди несуть увесь тягар по захисту країни, а інша частина дивиться на них по телевізору... Тому в 2015 році всі, хто не захоче продовжувати контракти в зоні АТО, будуть звільнятися поетапно", - сказав секретар РНБО.

Крім того, в наступному році в армію будуть призивати юнаків з 20 дo 27 років.

"З 2015 року буде відновлено призив на строкову військову службу. Наші громаданяи будуть призиватися на півтора року. Виключення буде для тих, хто буде призиватись із вищою освітою. Такі громадяни будуть служити рік", відзначив Турчинов.

Відзначимо, що перед засіданням президент Петро Порошенко разом з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і силовиками погодили бюджетні витрати на безпеку і оборону. Це 5% ВВП (у цьому році було 3%).

Раніше глава держави запевнив, що солдат-строковиків не направлятимуть в зону АТО.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.