понеділок, 29 грудня 2014 р.

В Згурівській ЗОШ відбулася новорічна вистава від 11 класів

Позаду останній захід, який планували провести цього року в Згурівській ЗОШ. У п’ятницю, 26 грудня, відбулася довгоочікувана вистава від 11 класів.

На заході були присутні учителі школи на чолі з директором Івахненком В.О та учні 9-11 класів, які охоче прийшли на виставу, щоб підтримати своїх друзів та поринути в новорічну казку, яку своїми незабутніми виступами створили учні 11 класів.

Напередодні свята, школярі вивісили на дошку оголошень запрошення на новорічну виставу.

Традиційно першими виступали учні 11-А класу. Хлопці та дівчата на чолі з їх класним керівником Тельпіш А.І показали високий рівень. Зал проводив школярів зі сцени з вигуками: «Молодці!».

Наступними, відповідно, виступив 11-Б клас. Учні на сучасний лад поставили новорічний мюзикл «За двома зайцями», де головний герой Олексій Чижов, прагнув мати одночасно двох дівчат: до одної з яких відчував щире кохання, а до іншої - палке бажання отримати її багатство.

У головних ролях: Марія Чорна - Антоніна Коров'як, Аліна Кононенко - Олексій Чижов, Любов Баранишина в ролі тьоті Свєти Марковної та інші. Школярі зірвали ґвалт оплесків та закінчили свій виступ піснею «Новий рік».

За традицією, після закінчення новорічної вистави всі учні мали вечір відпочинку у холі школи.

На цьому перший семестр у Згурівській ЗОШ закінчився. Учні 5-11 класів отримали табелі успішності, прибрали свої класи та з піднесеним настроєм пішли на новорічні канікули.

Тож вітаємо всіх із наступаючим Новим роком! Бажаємо в новому році здійснення всіх найзаповітніших бажань та, звісно ж, міцного здоров’я й миру в Україні!

 Фотозвіт Анни Беденко
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.