вівторок, 4 листопада 2014 р.

Діти-лідери Київщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ

6 дітей-лідерів Київщини взяли участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України, який відбувся 28-30 жовтня 2014 року в місті Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Темою цього збору стало національно-патріотичне виховання молоді.

Вищезазначеному питанню, як одному з найбільш актуальних питань сьогодення, приділяють велику увагу в усіх регіонах України. Про це засвідчили презентації дітей-лідерів, які розкривали діяльність органів учнівського самоврядування щодо підтримки українських військових у зоні АТО.

Делегація Київської області, (координатором обласної ради дітей Київщини виступає М. Троц) висвітлювала особливості не лише проведення, а й результати обласної акції «Діти Київщини – воїнам АТО». У рамках цієї акції щодня в навчальних закладах Київщини відбуваються патріотичні акції, благодійні концерти, виставки-ярмарки та зустрічі з військовослужбовцями тощо.

Програмою збору лідерів було передбачено проведення занять школи управлінської майстерності, круглого столу з питань патріотичного виховання, тренінгів з файндрайзингу, тайм-менеджменту та правової освіти, а також цікаве дозвілля, в організації якого брали участь всі учасники збору. Зокрема, творчі й активні представники Київщини підготували й провели мистецький флеш-моб та вечірню програму, за що отримали подяку Українського державного центру позашкільної освіти і захоплені відгуки однолітків.

Серед досягнень представників Київщини – і перемога у квесті «Єдина країна», який відбувся у рамках всеукраїнського збору.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.