вівторок, 25 листопада 2014 р.

Згурівський професійний ліцей вшанував пам'ять загиблих українців

21 листопада в Згурівському професійному ліцеї відбувся ряд заходів до Дня Гідності та Свободи, вшанування жертв Голодомору та загиблих Героїв Майдану. Пам'ять – це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок нашої історії написано криваво-чорним кольором.

На чолі з викладачем історії та учнівським самоврядуванням відбувся захід "Хвилина скорботи", під час якого ліцеїсти запалили свічки та вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 р.р. та всіх, хто загинув за Україну.

В ході заходу учні показали високий дух патріотизму, незламного бажання боротьби за свободу та незалежність України.

Можна приховати в глибинах спецсховищ викривальні документи, замести сліди злочину, переписати історію на догоду диктаторів, але з пам'яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду.

Говорячи словами О.Міщенка: "Мертвим нікому довіритися, крім живих, - і нам треба так жити тепер, щоб смерть наших людей була виправдана щасливою і вільною долею нашого народу".

За матеріалами сторінки Згурівського професійного ліцею в соціальні мережі ВКонтакте.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.