вівторок, 11 листопада 2014 р.

Аліса Сова зайняла перше місце на Міжнародному конкурсі

9 листопада в Києві згурівчанка, випускниця Згурівської дитячої музичної школи,  Аліса Сова із піснею «Вставай Україно» завоювала 1 місце в VI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та молодіжного мистецтва  «Зоряні октави».

Дитяча музична школа випустила багато талановитих дітей, але серед майже всіх випускників,  Аліса виділяється  тим, що самобутній  потужний талант цієї вродливої дівчини тісно пов’язаний  із великим патріотизмом, для якої важливо відчувати себе потрібною Україні і робити усе можливе для її процвітання.

Іноді  здається, що неможливо поєднувати стільки справ одночасно: в дитячій музичній школі – переможець  багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів;  в Згурівській ЗОШ –  відмінниця , ведуча кожного свята;  в районному будинку культури – артист-вокаліст всіх без виключення районних  свят, в «Згурівській правді» - активний кореспондент, автор багатьох статей, фотографії Аліси Сови ми часто бачимо і в нашій районній газеті «Панорама».

Активна творча діяльність Аліси не залишилась непоміченою. Як результат – зустріч із продюсером  Бахтіяром  Гюльмамедовим, який запросив Алісу в солістки  групи «Знак девы». Вже записаний перший альбом і готуються зйомки першого кліпу.

І це ще не все. Протягом  року Аліса приймала  участь у турі "Весна прийде" під гаслом "Україна Єдина",  разом із фіналістом шоу "Україна має талант" Дмитром Масюченком та фіналістом дитячого Євробачення Костею Flash. Яскраві концерти за їх участі зібрали чималі кошти на підтримку української армії. А у фіналі, під крилом синьо-жовтого прапора, лунала пісня наших земляків Олександра Мандрики і Валерія Барана "Пісенний дивограй".

Завдяки таким самовідданим патріотам Згурівщини, як Аліса Сова, наша Україна ніколи не буде переможеною, таку країну неминуче чекає процвітання та добробут! Віримо в це і пишаємося нашими співаками-патріотами у великому значенні цього слова!

Маргарита Жалдак, директор Згурівської дитячої музичної школи .Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.