середа, 12 листопада 2014 р.

Малоберезанська ЗОШ здобула перемогу в районних змаганнях з КВК

Сьогодні в приміщенні актового залу Згурівської ЗОШ відбувся районний етап з улюбленої гри молоді - КВК.

За підтримки та ініціативи Згурівського районного Центру зайнятості та Згурівського відділу освіти, було проведено змагання з КВК під гаслом "Обери свою професію".

Перед початком гри вступне слово сказала методист районного відділу освіти - Світлана Скринник, яка побажала учасникам чесної й об'єктивної гри та представила членів компетентного журі на чолі з директором Центру зайнятості - Валентиною Батаченко. Голова журі також побажала командам удачі, оголосила регламент, конкурсну програму та правила гри.

Дивним виявився той факт, що з-поміж всіх районних закладів освіти, виявили бажання взяти всього три, які за кількістю та наповнюваністю учнів не домінують в районі. Після цього почались самі змагання.

За допомогою жеребкування між капітанами команд було встановлено послідовність виступу на сцені. Таким чином, першою на сцену, вийшла команда з Малоберезанської ЗОШ, під назвою "Орієнтир" на чолі з капітаном - Коханевич Лідією. Другими були новачки - наймолодша команда змагань "Патріот" з Усівської ЗОШ. Третьою на сцені з'явилась команда "7 кадрів" зі Згурівського НВК на чолі  Віталієм Кононенком.

Зігравши між собою в чотирьох конкурсах, перемогу здобула команда з Малоберезанської ЗОШ та завоювала честь представляти район на обласних змаганнях з КВК, які відбудуться згодом.

Привітання та головний приз у вигляді сучасного гаджета - планшетного комп'ютера, команда "Орієнтир" отримала з рук директора районного Центру зайнятості.

Згурівська Правда щиро вітає учасників й переможців конкурсу та бажає продовжувати брати участь у таких проектах, змагатися, розвиватися, дарувати посмішку одне одному та землякам.
2 коментарі:

 1. До перемоги не легка дорога
  Вона запамятається надовго
  У вихорі усмішок,жартів і пісень
  Пройшов на КВК у Згурівці цей день!

  А Ващенко

  ВідповістиВидалити
 2. Андрійович, як завжди влучно :)
  Цікаве видалось сьогоднішнє протистояння :)

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.