четвер, 9 жовтня 2014 р.

Волонтери підрахували кошти зі скриньок, які стояли в магазинах Згурівки

2 жовтня згурівські волонтери підрахували кошти зі скриньок «Допомога військовим», які стояли в магазинах селища. Гроші були перераховані у присутності продавців магазинів, торговельних точок та закладів харчування, в яких були розміщенні скриньки. Всього з 12 таких закладів у Згурівці було зібрано 3526, 90 грн.

По закладах:
- Магазин "Санрайс" (ценральний) - 979,15 грн.;
- Магазин "Аліна" - 481 грн.;
- Магазин "Санрайс" (цукровий завод) - 294 грн.;
- Піцерія - 293 грн.;
- Кав'ярня "Жануарія" - 154 грн, До цієї суми заклад додав 122,60 грн. коштів зібраних за обслуговування в пабі;
- Кіоск (Приходько Оксана) - 250 грн.;
- Магазин "Дарія" - 216,8 грн.;
- Магазин "Перлина" - 193,35 грн.;
- Магазин "Магнолія" 183,5 грн.;
- Кафе "Чайна" - 136,70 грн.;
- Магазин "Купець" - 111 грн.;
- Кафе "Рандеву" - 110 грн..

Зібрані кошти волонтери планують витратити на придбання термобілизни для воїнів АТО зі Згурівщини та мобілізованих, які перш за все потребують такий одяг. 

До комплекту термобілизни буде входити: куртка, штани, балаклава та шкарпетки. Дана продукція виготовляється в Україні для експорту в Норвегію, тому має відповідну європейську якість. Для волонтерів, що споряджають армію виробник встановив ціну за комплект у розмірі 450 грн.. Термобілизна виготовлена з теплого флісу технології Polartec Classic з матеріалу Polartec power stretch (88% Polyester, 12% Spandex).

На сьогоднішній день вже закуплено 4 таких комплекти для: Рибінського Олександра (Усівка, 72 бригада), Твердохліба Руслана (Згурівка, Національна Гвардія), Семенюка Василя (Усівка, Національна Гвардія), Хорошко Олександра (Нова Олексанрівка, Національна Гвардія).

Відомо, що на сьогоднішній день зі Згурівського району налічується 120 мобілізованих, добровольців та контрактників, з них 52 чол. несуть службу в зоні АТО. Після попереднього продзвону з'ясувалось, що 27 бійців потребують термобілизну. Волонтери повідомляють, що благодійні скриньки будуть знову розставлені в магазинах селища для збору допомоги землякам, які воюють за Україну проти російського агресора.

Промо-відео та фото термобілизни
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.