неділя, 5 жовтня 2014 р.

Патріотичний куточок у Новоолександрівському НВК: справа, що об’єднала всіх

Ідея створення патріотичного куточка в школі об’єднала всіх  небайдужих новоолександрівців. Учні школи разом зі своїми наставниками збирали матеріал, розробляли макети, висловлювали своє бачення змісту майбутніх стендів. І прийшли до висновку: головне завдання – продемонструвати, що шлях України до волі та незалежності, шлях до правди є нелегким і трагічним. І у світлі випробувань, що випали на долю нашої держави, усе яскравіше, дієвіше проявляється незламність, сила і мужність нашого народу, гідними представниками якого є і наші земляки.

Про це повідав зібраний матеріал стендів. «Герої поруч», «Народу мир потрібен, як вода», «Зростаємо патріотами», де ожила як історія, так і славні сторінки сьогодення. А глибокий зміст широкомасштабного панно «Боже, храни Україну» не може залишити байдужим нікого, бо прагнення миру і спокою на рідній землі об’єднує сьогодні усіх нас.

Хочеться назвати тих, хто доклав своє вміння, талант, щоб створити цей святий для всіх куточок у школі. Це дирекція школи, члени учнівської ради, учителі, зокрема Островська К.П., Яременко Л.В., Савенко Г.В., Коваленко О.М., Корінь Д.М., Куца О.В.,  випускниці минулих років: Кашуба Світлана та Головіна Катерина, які майстерно  виконали малюнок на стіні. Не стояли осторонь наші фермери. Так, керівник ФГ «Люна» Черненко М.О. закупив матеріал для стендів, акрилові фарби та все необхідне для розписів.

І тепер кожен, хто переступить поріг школи, зверне увагу на слова «Боже, храни Україну», задумається над їх змістом і промовить як святу молитву всіх українців.

Марія Кашуба, заступник директора Новоолександрівського НВК.

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.