субота, 4 жовтня 2014 р.

Згурівська ЗОШ відсвяткувала День Учителя


День Учителя – свято гідних людей, свято мудрості, добра та самовідданої праці. У Згурівській ЗОШ вчителів вітали 3 жовтня.

Захід розпочався об 11.30 живим коридором, який був створений із випускників та осінніх квітів. Крізь нього проходили гості, вчителі та всі працівники.

Першим прозвучав гімн школи у виконанні одинадцятикласників, яким і розпочалося саме свято. Традиційно слова привітання для своїх колег висловив директор школи Валентин Олександрович Івахненко. До рідної школи завітав і колишній її випускник, нинішній Голова Районної Ради Чубук Євген Олександрович. Побажав усім учителям міцного здоров’я, наснаги, терпіння та звісно ж мирного неба, якого нам усім нині так не вистачає. Прийшов Євген Олександрович, як то кажуть, не з пустими руками: вручив грамоту за плідну працю вчителю початкових класів Матулі Аллі Євгенівні та вчителю фізкультури Панасюку Юрію Леонідовичу, а школі та дітям подарував електронний мікроскоп, який значно полегшить працю юних школярів.

З Днем Учителя всіх присутніх вітали всі учні школи, починаючи з найменших і закінчуючи випускниками. Меленькі школярики подарували вчителям слова вітання та живі троянди, в знак вдячності та поваги. Також усіх присутніх порадували учні 5, 6 та 9 класів оригінальними сценками та піснями. А на завершення залишили родзинку свята – виступ одинадцятикласників. Учні подарували сценку «Шкільні будні», зворушливі вірші та незабутню пісню про школу.

Редакція «Згурівської Правди» вітає з наступаючим святом усіх учителів! Бажаємо вам старанних учнів, натхненних ідей та стальних нервів.

Аліса Соваучениця 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, кореспондент Згурівської Правди.

                                                         

  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.