середа, 1 жовтня 2014 р.

Учні Згурівського НВК зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані Олегом Зозулею

30 вересня відбулася зустріч учнів Згурівського НВК з воїном-учасником бойових дій в Афганістані Зозулею Олегом Михайловичем.

Із високим духом патріотизму зустріч розпочали Висовень Валентина Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи та учні 6 класу. Вони закликали присутніх до того, щоб звершення всіх поколінь українців, які пройшли нелегкий шлях до свободи, наснажували прийдешні покоління на добрі справи в ім’я зміцнення української держави, на створення щасливого і заможного життя.

Учитель історії та правознавства Сухенко Володимир Вікторович, людина з високими громадянськими якостями, перегортав сторінки історії нашого нездоланного народу у боротьбі за незалежність.

Із прихованим хвилюванням і надзвичайною скромністю розповідав Олег Михайлович про своїх дітей – гідних продовжувачів роду. А Олегу Михайловичу є чим гордитися – його син Андрій, старшина військової служби за контрактом, розвідник, в зоні АТО на посаді начальника станції радіоелектронної боротьби здійснив 12 бойових виїздів. І наша ненька – Україна горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об'єднатися, здобути волю, вибороти справедливість.

Із вдячністю Олег Михайлович згадує всіх, хто допоміг синові із сучасним обмундируванням. Зараз Андрій перебуває в резерві. Ми йому щиро бажаємо швидко відновити сили.
Особливої уваги заслуговує високопатріотична поетична творчість Олега Михайловича. Вірші він декламував просто і невимушено, тому що всі рядки написані самим серцем воїна – визволителя. Тож бережімо пам'ять про людей, які збагачували і збагачують нашу духовність і мораль. Будьмо їхніми послідовниками! 

Пісню «Марш Згурівської сотні», яку написав і виконав Олег Зозуля, підхопили всі присутні. І знову голос із серця: «Слава Україні! Героям слава!».


Марина Мандрика, учениця 8 класу Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня" 

Фотозвіт                                                                   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.