вівторок, 14 жовтня 2014 р.

Згурівський НВК відзначив свою 12 річницю

14 жовтня 2014 року Згурівський НВК "Гімназія - школа І ступеня" відзначив дванадцяту річницю заснування закладу. Вибір саме цієї дати має символічне значення, адже 14 жовтня - День Українського козацтва та день святої Покрови Пречистої Богородиці.

Найбільш важливе значення в цей день має церемонія посвяти п'ятикласників у гімназисти. Юні вихованці на чолі з класним керівником Прокопенко Іриною Олександрівною у своєму виступі пообіцяли дотримуватися статуту школи.

Посвяту в гімназисти завжди проводить президент Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня". У цьому навчальному році цю посаду зайняла Чубук Дарина, яка із значною перевагою здобула перемогу на виборах 26 вересня. Новообраний лідер учнівського самоврядування прочитала молитву та вручила п'ятикласникам бейджі з їх іменами та символікою школи.

До присутніх також звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Висовень Валентина Олександрівна.

Після урочистої частини свята відбувся концерт для вчителів та учнів, на якому виступили вихованці молодшої та середньої ланки.

З 2014 року року, за указом Президента України Петра Порошенка, 14 жовтня щорічно буде відзначатися День захисника України. Цей факт накладає на учнів Згурівського НВК моральний обов'язок виховуватися в дусі патріотизму та любові до Вітчизни.

Віталій Кононенко, учень 11 класу Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня", кореспондент Згурівської Правди.

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.