середа, 24 вересня 2014 р.

В обласних землевпорядників Київcької області новий керівник

Днями на посаду начальника Головного управління Держземагентства у Київській області був призначений Андрій Мальований, який до цього обіймав посади заступника начальника, першого заступника начальника та начальника Головного управління Держземагентства у Миколаївській області.

Відомо, що перед минулим керівництвом обласного Держземагентва вдалося відстояти дві великі земельні ділянки для воїнів АТО зі Згурівщини. На них кинув оком 22-річний житель Черкаської області. Деталі про це згодом на Згурівській Правді. Якою буде політика нового головного землевпорядника Київщини наразі невідомо.

Андрій Мальований закінчив технічний ліцей Національного технічного університету України “КПІ” та Національний технічний університет України “КПІ”. Має дві вищі землевпорядні освіти.

Свою трудову діяльність він розпочав з роботи у ТОВ “Центр сприяння підприємництву” на посадах помічника менеджера та менеджера.

Пізніше працював в Управлінні з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної в місті Києві ради, а згодом - заступником начальника відділу приватизації з питань майна комунальної власності Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

З 2011 по 2012 роки працював заступником генерального директора КП “БТІ Києво-Святошинської районної ради Київської області. У квітні-травні 2012 року — начальник відділу приватизації комунальної установи Київської обласної ради “Фонд комунального майна”. У 2013 році обіймав посаду заступника начальника Головного управління Держземагентства у місті Києві.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.