вівторок, 9 вересня 2014 р.

Учні Малоберезанської ЗОШ зібрали фінансову допомогу для воїнів АТО

8 вересня в селі Мала Березанка Згурівського району місцеві школярі під керівництвом директора школи Тетяни Гошви провели сільський ярмарок для збору допомоги своїм односельчанам, які на даний момент захищають Україну від російського агресора.

Даний захід проходив у рамках обласної акції «Діти Київщини – воїнам АТО», яка була ініційована Департаментом освіти і науки КОДА і передбачає проведення низки заходів, зокрема: благодійні концерти дитячих художніх колективів, виставки-ярмарки дитячих творчих робіт тощо.

Ще минулого тижня на шкільній лінійці директором школи було оголошено про проведення акції для збору коштів учасникам АТО, на що діти та педагоги школи охоче погодились, та запропонували провести акцію у форматі шкільного ярмарку.

Протягом вихідних діти разом з батьками готували страви щоб представити їх на ярмарку. Після чого, на шкільному подвір'ї кожен клас представив свою композицію зі смачних закусок та напоїв.

Місцеві жителі не залишились осторонь благодійного флешмобу - прийшли та підтримали місцевих школярів шляхом купівлі страв, які приготували діти.

Загальна сума зібрана з ярмарки становить 1005 грн., Кошти на даний момент знаходяться в сейфі школи та чекають на переведення до благодійного фонду чи волонтерської організації. Після закінчення акції, щойно надійдуть банківські реквізити, кошти будуть переведені на допомогу нашим воїнам.

Школярі Малоберезанської ЗОШ звертаються до всіх земляків та просять не бути байдужими до долі нашої Батьківщини! "Підтримаймо один одного у такий нелегкий для усіх українців час та молімося за долю нашої неньки України!", закликають учні.
   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.