середа, 17 вересня 2014 р.

Школярі Згурівської ЗОШ провели акцію на підтримку воїнів АТО та передали військовим малюнки

Всім нам добре відома політична та військова ситуація, яка нині склалася в нашій країні. Дуже тяжко розуміти, що кожного дня гинуть наші українці. Прокидається нестримне бажання зберегти життя кожного, хто зараз не з нами, хто зараз ризикує собою для нашого світлого майбутнього.

Згурівська ЗОШ також намагається не стояти осторонь цих кривавих та болючих для кожного свідомого українця подій. Нині в школі проходить виставка дитячих малюнків у рамках акції «Діти Київщини – воїнам АТО». Учні 5 – 11 класів із задоволенням взяли участь у цій акції, щоб морально підтримати солдатів української армії. Школярі також збирають і матеріальну допомогу нашим солдатам. «Нехай зберемо й не велику суму, але підтримаємо наших Героїв чим зможемо» - так говорять школярі.

Зібрані кошти та малюнки були передані до військомату. Учні 5, 6 та старших класів Згурівської ЗОШ на чолі з вчителем образотворчого мистецтва Тельпіш Антоніною Іванівною мали змогу особисто поспілкуватися з військовими. Теплим привітом школярів зустрів військовий комісар, підполковник Черв’як Юрій Миколайович. Йому було безмежно приємно приймати до військкомату юних гостей, які дійсно прагнуть допомогти та яким небайдужі нинішні події. Для дітей Юрій Миколайович провів екскурсію: показав нещодавно подарований старооржицьким фермером Володимиром Кудрявським вантажний автомобіль ГАЗ-66 та польову кухню для наших бійців. Діти були в захваті!

Військовим також були передані роздруковані фотокартки із патріотичного флешмобу, який проводився влітку молодіжною організацією «Following wind». На фото зображені згурівські дівчата в усій своїй патріотичній красі із словами підтримки на постерах для наших Героїв. Юрій Миколайович радо прийняв фото та сказав, що це буде найголовнішим стимулом для наших бійців.

Також на минулому тижні серед учнів початкових класів Згурівська ЗОШ проводила акцію «Посміхнися життю». Малеча була задоволена, а вчителі та старшокласникі приємно вражені. В рамках акції був вивішений плакат «Колекція теплих слів», де школярі мали змогу написати ті слова, від яких серцю стає тепліше. Ще зовсім маленький першачок підійшов та написав: «Я люблю Україну!». На це не можна було дивитися без сліз. Гордість за наших менших друзів переповнювала.

Учні Згурівської ЗОШ висловлюють подяку та низький уклін нашим солдатам. Бажання у всіх спільне та єдине: «Повертайтеся живими!». Тож Героям Слава! Ми з вами!

Фото Аліси Сови

Фото Юлії Олійник

Малюнки для військових
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.