четвер, 11 вересня 2014 р.

Мешканці Згурівщини можуть знову купувати скраплений газ за пільговою ціною

В Київській області відновлено реалізацію скрапленого газу для потреб населення за пільговою ціною. Тепер мешканці області та Згурівщини зокрема, мають змогу купувати скраплений газ за пільговою ціною – 180 грн., що дешевша за комерційну більше, ніж в 2 рази.

Відомо, що ПАТ «Київоблгаз», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.11 р. № 1064, закуповує скраплений газ для комунально-побутових потреб населення на спеціалізованих аукціонах за цінами виробників, який реалізовує ДП «Пропан» споживачам Київської області за договором-дорученням споживачам за пільговою ціною. Однак такі аукціони з березня до серпня  не проводились, тому виник великий дефіцит пільгового ресурсу для споживачів і відповідно занепокоєння громадян.

«В Київській області понад 30 тисяч сімей користуються індивідуальними газобалонними установками. В більшості – це пенсіонери та малозабезпечені сім'ї, які проживають у сільській негазифікованій місцевості. Дефіцит скрапленого газу міг позбавити людей елементарних побутових зручностей», - коментує ситуацію голова правління ПАТ «Київоблгаз» Володимир Машталірук.

Втім, після звернення підприємства до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана та голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри з проханням якнайшвидше вирішити питання з проведення аукціону, 12.08.2014 та 21.08.2014 аукціони таки відбулись, і тепер мешканці Київщини мають змогу купувати скраплений газ за пільговою ціною.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.