вівторок, 2 вересня 2014 р.

День знань-2014 відбувся у Згурівському НВК

Перший дзвоник пролунав для учнів Згурівського НВК "Гімназія - школа І ступеня". Свято було наповнене духом патріотизму, єдності та національної самосвідомості.

Дехто з дітей уперше переступив поріг навчального закладу та почав свою мандрівку у світ знань. Дебютним це свято стало для двадцяти шести першокласників, класним керівником яких стала Анатієнко Оксана Василівна. Крім цього, вступні випробування пройшли учні 5 та 10 класів. Одночасно веселим та сумним це свято стало для дев'яти одинадцятикласників на чолі з їх класним керівником Олійник Людмилою Василівною.

Розпочалася урочиста лінійка виступом директора Згурівського НВК Чужі Віри Миколаївни. Вона зазначила, що абсолютно всі випускники минулого навчального року стали студентами вищих навчальних закладів. Також до присутніх звернувся голова Згурівської районної ради Чубук Євген Олександрович.

Далі своє слово мовили учні одинадцятого, п'ятого, а також першого класів. Випускники вручили наймолодшим учасникам дійства символічний Ключ Знань та невеликі подарунки. П'ятикласники та першокласники скуштували гімназійну кашу - один із символів навчального закладу.

Завершилося свято луном дзвоника. Далі всі учні попрямували на перший у цьому навчальному році урок патріотичного виховання під назвою "Україна - єдина держава".


Детальний фотозвіт можна переглянути в офіційній спільноті навчального закладу у соціальній мережі Facebook.

                                                                           Фотозвіт 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.