пʼятниця, 19 вересня 2014 р.

Згурівчанин, боєць полку "Азов" Руслан Гончаренко повернувся з фронту на 8 днів

15 вересня до Києва на ротацію повернулися 150 бійців добровольчого батальйону "Азов" (нині полк спеціального призначення). Серед азовців, які вперше від початку створення батальйону повернулися з фронту, є і згурівчанин - Руслан Гончаренко (Русич).

8 днів удома, а потім знову на Донбас. Повертались на Софіївську площу з якої від'їжджали. Там на вояків чекали друзі, родичі та близькі. У зоні АТО залишилися ще близько 2 сотень бійців батальйону, вони мають поїхати на ротацію за два тижні. Руслана зустрічала дружина Агата та сестра Марія.

В інтерв'ю 5 каналу Руслан каже: "Ще нічого не закінчено. Нам всім потрібно повертатися туди".

Нагадуємо, що у середу, 17 вересня згідно з наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова за видатні заслуги перед Україною на базі батальйону "Азов" створений полк "Азов". Так, "Азов" став першим з добровольчих формувань, який перетворився на полк. Від початку війни на Донбасі батальйон "Азов" втратив 13 бійців вбитими та 53 пораненими. Серед втрат азовців є і чоловік журналістки, громадської діячки Тетяни Чорновол - Микола Березовий.


Слава згурівчанину, який в складі добровольчого підрозділу захищає Україну від російського окупанта!


1 коментар:

  1. Доброго времени суток. Уважаемый автор и владелец блога, прошу удалить ФИО бойца и заменить его позывным. Дополнительно убрать фотографии героя с его семьей. Удалить город проживания.В целях безопасности человека и его близких. Заранее благодарю. Героям слава!

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.