вівторок, 19 серпня 2014 р.

У згурівських магазинах з'явилися благодійні скриньки на потреби армії

У згурівських магазинах з'явилися благодійні скриньки на потреби армії. Скриньки розмістила молодь - активісти, які заслужили довіру громади через проведені акції по благоустрою селища.

Так, відомо, що  впродовж декількох місяців активісти виготовили й встановили 104 урни та розвісили 97 креативних табличок-стоперів, які розмалювали учні Згурівської ЗОШ та Гімназії. Зручні у використанні урни були встановлені в центрі селища, на основних алеях: від центру у напрямку кафе «Острів», до музичної школи, Згурівської ЗОШ, по каштановій алеї. У процесі встановлення взяли участь близько 50 активістів, більшість з яких - учні згурівських загальноосвітніх закладів.

Активісти зазначають, що зібрані кошти будуть витрачені виключно на те екіпірування, якого потребують військові зі Згурівського району, а звітуватися будуть через Згурівську Правду.

Крім того, нагадуємо, що у райвійськоматі кожного дня приймається допомога у вигляді продуктів харчування нетривалого зберігання, засобів гігієни і т.д. Щосереди зібране за тиждень прямує до Борисполя, куди приводять допомогу всі райони області. В той же день зібраний вантаж прямує в штаб АТО на сході України та безпосередньо до батальйонів Київської області: "Київська Русь" (11 бат.), 25 батальйон територіальної оборони, "Київщина", "Миротворець".

Нагадуємо також, що військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО, рідні можуть передати адресну посилку через райвіськкомат. Доставка здійснюється через військово-польову пошту. Варто знати таку інформацію: контактні дані бійця та підрозділ, в якому він проходить службу.

1 коментар:

  1. Хороший ресурс, только надо реструктуризовать главную страницу. Рекомендую убирать текст основного поста под кат. Оставляйте только первую иллюстрацию и пару абзацев текста. В противном случае приходится долго скролить от поста к посту, кроме того уменьшится время открытия страницы. Творческих успехов.

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.