середа, 13 серпня 2014 р.

У Згурівці зіграли перший тур районного чемпіонату з міні-футболу серед непрофесійних команд

У неділю 10 серпня у Згурівці, на місцевому стадіоні "Старт" була відновлена вже давно забута традиція - проведення міні-футбольних змагань серед трудових колективів, підприємств, установ та організацій. Взяти участь у турнірі виявили бажання вісім футбольних колективів.

Вісім команд за допомогою жеребкування утворили дві групи. У недільний вечір відбулися змагання в першій групі. Друга четвірка команд зіграють між собою на наступних вихідних. Згідно формату змагань, з кожної відбіркової групи виходить по два колективи, які 23 серпня розіграють між собою "Кубок Незалежності".

До першої відбіркової групи потрапили такі команди:

1."Право" - колектив Згурівської пекарні;
2."Альянс" - колектив заводу дитячого харчування «Яготинське для дітей»;
3."Фолловінг Вінд" - колектив членів молодіжної громадської організації;
4."Райвідділ" - колектив Згурівського РВ ГУ МВС України в Київській області.

Другу відбіркову групу склали такі команди

1."Держслужба" - колектив працівників держустанов району;
2."Ветслужба" - колектив працівників ветеринарної медицини;
3."Прушиньскі" - колектив працівників ТОВ "Прушиньскі";
4."Будівельна сила" - колектив працівників ПП "Шуляренко".

Результати матчів першої групи:

"Альянс" - "Райвідділ" - 2:1
"Право" - "Фолловінг Вінд" - 2:0
"Фолловінг Вінд" - "Райвідділ" - 3:5
"Право" - "Альянс" - 0:0
"Альянс" - "Фолловінг Вінд" - 5:1
"Райвідділ" - "Право" - 2:1

Отож за результатами зіграних матчів, до наступного раунду змагань проходить команда "Альянс" з 7 очками та «Райвідділ» з 6-очками в своєму активі.

Ініціатива відновлення та проведення давно забутого, але популярного в Згурівці колись турніру, належить відомому в районі тренеру, наставнику ФК "Згура" Григорію Андрійовичу Тимченку. Сам чемпіонат організовує та проводить сектор молоді й спорту Згурівської РДА.

Варто зазначити, що такі змагання виклали великий інтерес серед мешканців Згурівки, яких на стадіоні було чимало. Люди прийшли підтримати своїх колег, друзів чи просто знайомих, а дружня атмосфера та підтримка вболівальників, яка панувала під час змагань на стадіоні, додавала спортсменам рішучості та наполегливості в своїх діях.

Нагадуємо, що наступна четвірка команд-учасниць проведе ігри групового етапу 17 серпня, починаючи з 17.00, а чотири найкращих колективи змагань 23 серпня розіграють між собою "Кубок Незалежності".

 Фото Аліси Сови 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.