середа, 6 серпня 2014 р.

Відбулось засідання Згурівської районної федерації футболу

3 серпня в приміщенні Згурівської спортивній школі (ДЮСШ), відбулося засідання Згурівської районної федерації футболу. Причиною зібрання всіх представників районних команд стало закінчення першого ігрового кола змагань та вирішення проблемних питань, які виникли по-ходу змагань. Засідання розпочалося з вступного слова голови районної федерації футболу Лаврушенко Олексія.

Спочатку було затверджено форму голосування та регламент, які передбачали адекватне та продуктивне проведення самого зібрання, аби не перетворити його за зборище балакучих і крикливих чоловіків.

Варто зазначити, що дуже велика кількість команд протягом першого кола змагань скаржилась на футбольне суддівство, але інноваційний експеримент, який був введений в цьому році із залученням альтернативних суддів до чемпіонату, був на думку багатьох футболістів дуже вдалим і прогресивним, за що останні були вдячні голові федерації.

Також був затверджений новий календар ігор на друге коло змагань. Він повністю відображає ігрові дні першого кола. Тепер ті матчі, які відбувалися в суботу будуть проходити в неділю і навпаки. Крім того, у зв'язку із сильною спекою спортсмени вирішили проводити матчі третього туру другого кола змагань о 18:00.

Була проведена міжсезонна дозаявка футболістів, в результаті чого всі команди крім ФК "Дружба" та ФК "Згура" підкріпились новими гравцями. Також на засіданні голова федерації зауважив: "Хто під час засідання не передав технічну документацію на гравців, то далі трансферне вікно буде закрите і нехай ображаються самі на себе."

Крім того, головою федерації було запропоновано новий формат проведення осіннього кубку Згурівського району з футболу, після чого шляхом голосування його було затверджено і погоджено з виконавчим комітетом федерації футболу. Регламент та порядок проведення такий що, п'ять перших команд турнірної таблиці борються між собою в одній групі та в один ігровий день, і наступна п'ятірка за тим же принципом, після чого визначаються 2 переможців.

Інноваційність і новизна проведення цих змагань полягає в тому, що всі команди, не залежно від їх розташування в турнірній таблиці можуть взяти участь в кубку. Поділ на дві групи урівнює шанси всіх команд взяти головний футбольний трофей. Проведення початкової стадії турніру буде проходити в один ігровий день та в одному із населених пунктів району на вибір. Це дасть змогу місцевим жителям насолодиться футбольними баталіями та відпочити від робочих буднів. Крім того, такий підхід дозволить всім командам групи зустрітися в одному місці, що було не можливим до цього.

Згурівська Правда бажає командам нових перемог на футбольних аренах району та суддівської об'єктивності, ну і на сам кінець всім багато позитивних вражень від нового кола змагань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.