четвер, 24 липня 2014 р.

У Згурівці формують загони територіальної оборони району

У зв’язку з погіршенням суспільно-політичної ситуації в державі та ймовірністю відкритої військової агресії з боку Росії, виникла необхідність у створенні загонів оборони на території України, в тому числі й на території Київської області. Зокрема, у Згурівському районі вже формують такі загони.

За словами районного військового комісара Юрія ЧЕРВ'ЯКА, метою даних загонів є військовий захист важливих об’єктів життєдіяльності, серед яких – стратегічні підприємства та організації, мости, шляхи, тощо. У той же час не виключається участь їх у бойових діях, у разі виникнення таких на території району.

Загони оборони створюються у стислі терміни. До них увійдуть військовозобов’язані, які були призвані через райвійськомат на військову службу в Збройні сили України. Вони будуть дислокуватися на території району й забезпечуватимуться необхідним військовим спорядженням, включаючи зброю, продовольством та отримуватимуть відповідний соціальний пакет як військовослужбовці. У той же час у них зберігаються місце роботи та зарплата за місцем останньої роботи.

На сьогоднішній день практично всі повістки були вручені, а військовозобов'язані повинні протягом 24-26 липня пройти медичну комісію в Згурівській ЦРЛ.

Крім того, сьогодні, 24 липня під головуванням голови РДА Степана КУЗЬМИЧА та голови РР Євгена ЧУБУКА відбулася нарада з силовиками та представниками великих й малих підприємств району щодо суспільно-політичної ситуації в Україні. До учасників наради було доведено їх завдання та обов'язки у разі розгортання військових дій на території Згурівського району.

Слідкуйте за новинами на Згурівській Правді.

ЗП у соц. мережах:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.