пʼятниця, 4 липня 2014 р.

Великий Крупіль відправив допомогу для своїх військових у зону АТО

Сьогодні, 4 липня, було відправлено допомогу для трьох бійців с. Великий Крупіль Згурівського району, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Допомогу через волонтерську групу Юрія Бірюкова "Крила фенікса" передала особисто голова селищної ради Великого Круполя Наталія Козловець.

Зібрана допомога: Сергію Усмединському - особистий бронежилет; Івану Нелепу та Вадиму Крупенко було відправлено продуктів харчування на суму 2 тис. грн., які надали підприємці та небайдужі односельчани.

Це вже не перша допомога для військовослужбовців з Великого Круполя. Зокрема, раніше повідомлялося, що троє військових із Згурівського району, яких було мобілізовано до ВЧ №2167 (Гончаренко Вадим - Згурівка, Нелеп Іван - Великий Крупіль, Рибинський Олександр - Усівка) перебувають в гарячих точках Луганської області, але не мають необхідних засобів захисту. Районна влада спільно з активістами, підприємцями та аграріями мобілізувалися та за день знайли кошти й купили бронежилети п'ятого класу для всіх трьох хлопців. Тоді зібрану допомогу через командира взводу бійців передавав голова районної ради Євген Чубук.

Крім того, за минулий тиждень Згурівщиною було зібрано та передано чергову допомогу для військових району. Зокрема, 26 червня у військову частину №3066, що в Березані, для всіх 34 бійців із Згурівського району було доставлено нову військову форму, розвантажувальні жилети, спальні мішки, індивідуальні аптечні набори, фонарики, продукти харчування, засоби гігієни та ін..

Відомо також, що за минулий тиждень допомогу отримали: Олексій Постоєнко - контрактник з Нової Оржиці (бронежилет), Юрій Івченко - знаходиться в зоні АТО, ВЧ №2167 (бронежилет, розвантажувальний жилет, нова форма), Андрій Бурмаченко - 11 батальйон територіальної оборони (розвантажувальний жилет, нова форма), Василь Костюк - знаходиться в зоні АТО, ВЧ №2167 (розвантажувальний жилет, нова форма). 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.