середа, 23 липня 2014 р.

Згурівщина продовжує екіпірувати своїх воїнів

Згурівський район продовжує активно допомагати своїм військовим. Зокрема, 18 липня контрактник зі згурівським корінням Андрій Зозуля (ВЧ №0766) отримав бронежилет 4 класу захисту та кевларовий шолом класу захисту 3А. Передав зібрані засоби захисту у військовій частині під Броварами голова Згурівської районної ради Євген Чубук. На наступний день Андрій відбув у зону АТО.

Крім того, в неділю, 20 липня особистий бронежилет, новий комплект форми та розвантажувальний жилет у райвійськоматі отримав солдат ВЧ №0415  Дмитро Скринник. На наступний день бронежилет та нову форму отримав рядовий тієї ж частини - Михайло Самойленко. Найближчим часом хлопці відправляться в зону АТО.

За останні тиждень також було закуплено комплекти військової форми для ще трьох військових із Згурівки, яких було мобілізовано до військової частини в Семиполках (№0415): Ігор Здор (сержант), Роман Брязгун (рядовий), Ігор Максименко (молодший сержант).

Допомогу надали:  


 • Працівники КП "Згурівський комбінат комунальних підприємств" - 6572,53 грн.
 • Андрій Бажинов (ТОВ "Регіон", ТОВ "Калина", ТОВ ВП "Центр", ТОВ ВП "Сан") - 1 бронежилет;
 • Працівники Згурівського професійного ліцею - 2500 грн;
 • Згурівськоа районна рада (працівники та керівництво) - 2100 грн.;
 • Згурівська селищна рада (депутати та бухгалтерія) - 2200 грн.;
 • Микола Снітко - білизна для військовослужбовців району, що перебувають в Семиполках.

Відомо також, що на потреби згурівських воїнів були витрачені перші кошти, які були зібрані від проведення мото-рок-фестивалю "FOLLOWING WIND". Так, за повідомленням організаторів заходу, вчора для київського полку Українського Реєстрового Козацтва ім. Т. Шевченка, де наразі перебувають добровольці зі Згурівки Олександр Заряда та Андрій Бриль, було закуплено й передано медикаментів, засобів гігієни, господарських товарів та пального на суму 2372 грн.

Нагадуємо, що перед проведенням мото-рок-фестивалю організатори заявили, що всі виручені кошти від проведення заходу підуть на потреби української армії. Відповідно до підсумків заходу, загальна сума, яка буде витрачена на потреби українських військових становить 12000 грн.. Таким чином ГО "FOLLOWING WIND" ще зможе надати допомогу на суму 9621 грн..

Варто зазначити, що на сьогоднішній день виникла потреба забезпечити ще трьох бійців ВЧ №0415 бронежилетами. Їх можуть найближчим часом відправити в Луганську та Донецьку області для посилення антитерористичної операції. Крім того, кевларових шоломів потребують 3 бійці 72 механізованої бригади (ВЧ №0766), які знаходяться в гарячих точках АТО: Вадим Гончаренко (Згурівка), Іван Нелеп (Великий Крупіль), Олександр Рибінський (Усівка).

Найближчим часом також планується забезпечити новою формою військових району, які несуть службу в гарячих точках АТО, а також ще 11 бійців зі Згурівщини, яких було мобілізовано до військової частини в Семиполках.

Збір допомоги для військових із Згурівського району триває. Допомогти захисникам України можна:

 • у Згурівці: через районний військовий комісаріат;
 • у населених пунктах району: через місцевих активістів (робота координується сільськими головами).
Згурівська Правда продовжує спостерігати за збором допомоги для військових. Слідкуйте за нами та будьте поінформовані про найважливіші події в районі.

Екіпірування отримує Скринник Дмитро (ВЧ №0415)Андрій Зозуля (ВЧ №0766)Допомога для київського полку Українського Реєстрового Козацтва ім. Т. Шевченка3 коментарі:

 1. Цікаво, дітей відправляють по 20 років(солдатів), а офіцери, корі вчилися захищати державу - ховаються за спинами цих дітей. Армії потрібні ОФІЦЕРИ, а не діти!!!!!!!!! Соромно дивитися, що ті хто повине був піти ще з ПЕРШИМ призивом, офіцери котрі зобов"язані БУЛИ піти першими, для захисту держави, - вони щей досі ховаються, вже 3 хвиля мобілізації!!!!!! це не офіцери, тяжко їх назвати так. можна зрозуміти офіцерів за 50 років, але не в 35!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Я вважаю що в першу чергу повинні іти,ті хто був в гарачих точках,в цих людей більші шанси вижити,посилають дітей на смерть,своїх би чиновникі не послали б...

  ВідповістиВидалити
 3. Порошенко молодець!!!! вірно думає хай тепер повоюють ті хто повинен, а не ті кого і як вони відправляю!!!!

  ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.