середа, 18 червня 2014 р.

Активісти встановили 104 урни та прозвітувалися за використані на них кошти

15 червня активісти згурівського екологічного руху встановили на території селища останню - третю чергу сміттєвих урн. Всього за день було встановлено 25 смітників.

Більшість урн було розміщено на території та біля Згурівської центральної районної лікарні. Такий незапланований та імпровізований подарунок  організували активісти для медичних працівників (саме в цей день вони святкували професійне свято).  Подякувати та допомогти молоді приїхав головний лікар Згурівського району Олександр Задорожній.

Всього впродовж декількох місяців активісти виготовили й встановили 104 урни та розвісили 97 креативних табличок-стоперів, які розмалювали учні Згурівської ЗОШ та Гімназії. Зручні у використанні урни були встановлені в центрі селища, на основних алеях: від центру у напрямку кафе «Острів», до музичної школи, Згурівської ЗОШ, по каштановій алеї. У процесі встановлення взяли участь близько 50 активістів, більшість з яких - учні згурівських загальноосвітніх закладів.

Неабияку підтримку активістам надали місцеві підприємці та фермери: хтось надав будівельні матеріали, автотранспорт, пальне, а хтось допоміг грошима (більше інформації про спонсорів тут). Всього фінансової допомоги було отримано у розмірі 2150 грн. Крім того, впродовж акції у згурівських магазинах та навчальних закладах були розміщені благодійні скриньки на потреби благоустрою. Небайдужими до чистоти в селищі людьми до скриньок було вкинуто 2362 грн. Понад те, багато матеріалів для виготовлення та встановлення урн закуповувались за рахунок самих активістів.


Звіт про використані кошти на урни:


  • Будівельні матеріали (15 мішків цементу) - 480 грн.
  • Металопрокат (труба профільна, основа для урн) - 2000 грн.
  • Витратні матеріали (фарба, валики та малярні лотки, пензлі, відрізні круги, електроди, розчинник для фарби, пензлі, тощо) - 1582 грн.
Крім того, на залишок коштів активісти замовили та встановили дитячу пісочницю біля багатоповерхового житлового будинку по вул. Українська, 11. Вартість такого дитячого задоволення становила 450 грн. На цьому активісти не припиняють волонтерську роботу по благоустрою селища і найближчим часом готуються наводити порядок в зонах відпочинку.

Фотозвіт


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.