понеділок, 2 червня 2014 р.

Згурівська ЗОШ I-III ступенів попрощалася з одинадцятикласниками

31 травня в актовому залі районної державної адміністрації відбувся випускний вечір Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Незважаючи на погодні умови протягом вечора панував піднесений настрій та всі присутні отримали масу позитивних емоцій. 

Ведучі свята: Аліса Сова та Інна Рабосюк.

Всього зі школи було випущено 29 учнів, а саме: Пафик Владислав, Скринник Євгенія, Толкачов Владислав, Германчук Світлана, Астаф’єва Ольга, Григор Денис, Клипова Аліна, Яковець Максим, Удовенко Юрій, Стратілат Євген, Горбатюк Наталія, Семенченко Тетяна, Кириленко Юрій, Лобода Владислав, Мельник Владислав, Суховій Андрій, Герасименко Альона, Слободянюк Карина, Кононенко Юлія, Черненко Ігор, Гайдук Дмитро, Микитенко Юлія, Сова Євген, Романченко Дмитро, Гащенко Олександр, Газієва Єлизавета. На жаль, присутні на балу були не всі. У зв’язку зі станом здоров’я відсутня була Наташа Горбатюк. Бажаємо дівчині швидкого одужання. 

Отже, за традицією першим привітав випускників директор школи Валентин Олександрович Івахненко та вручив кожному з них атестат про повну середню освіту. Також один з випускників, Кириленко Юрій, був нагороджений золотою медаллю, а троє з випускників, Горбатюк Наталія, Скринник Євгенія та Кириленко Юрій, були нагородженні похвальною грамотою за успішне вивчення окремих предметів.

Від імені батьків привітання пролунало з вуст мами Олійник Алли Петрівни. Також свої вітання висловила і перша вчителька – Попсуй Валентина Володимирівна. Та звісно, з найкращими побажаннями виступила Кривокінь Людмила Михайлівна – класний керівник випускників.

Усім присутнім випускники подарували пісню Кузьми Скрябіна – Останній раз та прощальний вальс у центрі Згурівки.

Дуже непросто розуміти, що вже не будеш бачити кожен день цих людей у стінах школи. Відлітають вони у вирій дорослого життя. Тож бажаємо випускникам успішно скласти усі іспити й кожному знайти свій шлях.

Фотозвіт


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.