субота, 21 червня 2014 р.

Згурівська ДЮСШ взяла участь у фінальній стадії чемпіонату області з футболу

19 червня 2014 року в с. Шкарівка, що у Білоцерківському районі, було проведено фінальну стадію змагань Чемпіонату Київської області з футболу серед команд юнаків 1997-1998 років народження. Право грати у заключній – фінальній стадії змагань вибороли шість кращих команд Київщини, серед яких і наші хлопці зі Згурівської ДЮСШ.

Як повідомлялось раніше в Згурівській Правді, хлопці в полуфінальних зустрічах відібрали 6 очок у команди із м. Фастів. Так, за результатом двох зустрічей з фастівцями згурівчани здобули дві блискучі перемоги одну із рахунком 1:2, та одну за рахунок технічних обставин, коли на матч-відповідь команда з Фастова відмовилась приїхати в Згурівку.

Відповідно до жеребкування, учасники чемпіонату склали дві групи:

Група А:
1. ДЮСШ м. Переяслав – Хмельницький
2. ФК «Княжа – ФФБВУФК»
3. ДЮСШ Богуславського району

Група Б:
1. ФК «Арсенал – освіта» Білоцерківський район
2. ДЮСШ Згурівський район
3. КДЮСШ м. Славутич

Варто зазначити, що жеребкування було не відкрите для всіх представників команд, а мало дещо утаємничений характер. Так, за повідомленням капітана команди Згурівської ДЮСШ Вишнівського Владислава, представника від Згурівки організатори бачили, але на жереб не запросили. В результаті нашим юнакам оголосили, що вони грають з господарями турніру з міста Біла Церква та хлопцями зі Славутича. У зв'язку з цим виникають сумніви щодо компетентнотсті та неупередженості ораганізаторів турніру.

Крім того, так і залишиться нез'ясованим питання, чому згурівським юнакам довелося грати фінальну стадію обласного турніру саме в Білоцерківському районі. Так, нашим хлопцям потрібно встати о 5 годин ранку і проїхати довгий шлях тривалістю в 5 годин, в той час, як господарі на поле вийшли зовсім свіжі. Невже у обласної Федерації дитячої ліги з футболу не знайшлось альтернативного (нейтрального) поля для проведення фінальної стадії такого вагомого і значемого турніру області?

Про сам турнір. Першу гру Згурівка програла 3-1, Біла Церква повністю переважала згурівських хлопців, голом за згурівчан відзначився Євген Реготун. Наступний матч в групі "Б", Біла Цервка- Славутич закінчився нульовою нічиєю. Славутичу потрібно було забивати три м"ячі гостям із Згурівки, щоб вийти до фіналу, а Згурівці потрібно було перемогти, щоб вийти за третє місце. З перших хвилин Славутич взяв гру в свої руки, але оборона Згурівки грала надійно. Згурівчани лише створювали контратаки під час яких могли забивати. У другому таймі Славутич почав атакувати ще сильніше, але до голо справа не дійшла. За 9 хвилин до закінчення, здавалось би вже нічийного матчу, ДЮСШ-Згурівка отримує перший гол. Через декілька хвилин отримують вдруге, але центральний арбітр матчу не звернув увагу на праворець, який підняв лайцмен і зарахував гол з офсайду. Але й цього команді арбітрів здалось замало й вони "нагородили" червоними картками двох гравців з ДЮСШ-Згурівка. Після цього хлопці з Славутича забили третій гол у ворота згурівчан та з рахунком 3:0 наша згурівська команда програла цей матч.

За словами капітана ДЮСШ-Згурівка, Вишнівського Владислава: "Навіщо, звичайним хлопцям їхати на фінал? Коли все ясно. Нам могли зателефонувати та сказати у вас 4 чи 5 або навіть 6 місце не їдьте, а так запросивши ми поїхали, нас засудили і все чесно, а головне "по-справедливості". Це фінал Київської області з футболу чи цирк був? Княжа для себе зробила групу, Славутич "тянуть", Білій Церкві поле, щоб далеко не їхати. Я гадаю ви розумієте хто потрапив у трійку. Ми програли гру, я згоден, але навіщо із Славутичем так судить? Ми теж люди, і мене сам факт такої жорстокої дискримінації просто засмучує. Це просто жах, в мене немає інших слів для пояснення такого роду подій".

На цьому турнірі шлях команди Згурівської ДЮСШ 1997-1998 рр. закінчено. понад те, варто зазначити, що хлопці зробили неабиякий внесок досягнення футболу Згурівського. Відомо, що в цьому році футболісти стали найкращими в області у футзалі, а сам вихід  згурівської команди до фінальної частини обласного турніру є безпрецедентним явищем, адже навіть цього раніше не вдавалось зробити вихованцям спортивної школи. Без сумніву, в тому величезна заслуга тренера Згурівської ДЮСШ - Тимченка Григорія Андрійовича, адже саме він зробив титанічний внесок в розвиток цих юнаків, які попри всі незгоди та негаразди зуміли вибороти такі високі результати.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.