понеділок, 9 червня 2014 р.

Анастасія Кистол - учасниця концерту до Дня молоді

Анастасія Кистол навчається в 1 класі Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

У свої 7 років вона досить серйозна дівчинка. Замість того, щоб пограти з друзями, вона читає книги та займається саморозвитком. Анастасія  творча особистість: дуже любить малювати, танцювати та мріяти. Часто задумується над своїм майбутнім та майбутнім своєї країни. Дуже тішить, що є таке підростаюче покоління.

На сьогоднішній день дівчинка захоплюється співом та відвідує підготовчий клас естрадного вокалу. З 1 вересня вона стане ученицею 1 класу музичної школи.

Анастасія має перші досягнення в хореографії. Так, у цьому році вона посіла 1 місце в районному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Весна музична» в номінації «хореографія» у молодшій віковій категорії та 2 місце в номінації «естрадний вокал». Також стала лауреатом 3 премії фестивалю-конкурсу «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014» у віковій категорії до 13 років.

Анастасія виступатиме як солістка РБК на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.