неділя, 8 червня 2014 р.

Анастасія Приходько - учасниця концерту до Дня молоді

Анастасія Приходько навчається в 3 класі Згурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, відвідує музичну школу вже 2 роки за фахом «фортепіано» та є солісткою РБК.

Юна співачка стала лауреатом 2 премії фестивалю-конкурсу «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014» у віковій категорії до 13 років, але це тільки початок.

У вільний від навчання час захоплюється спортивними бальними танцями та вже має перші успіхи. Зокрема, дівчинка посіла 1 місце в районному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Весна музична 2014» в номінації «хореографія» у середній віковій категорії.

Анастасія виступатиме як солістка РБК на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.