субота, 7 червня 2014 р.

Софія Німченко - учасниця концерту до Дня молоді

Софія Німченко навчається у першому класі Усівського НВК. Понад усе любить співати та все, що пов"язане з музикою.

За свій короткий вік вона встигла здобути декілька дипломів районного рівня. У 2013 році дівчинка стала дипломантом районного фестивалю молодих виконавців сучасної пісні «Пісенний дивограй». А вже цього року Софія взяла перше місце на районному фестивалі-конкурсі «Пісенний вернісаж Згурівщини – 2014» у віковій категорії до 13 років.

Мріє маленька Соня стати знаменитою співачкою. Для її здійснення вона вже зробила перші стартові кроки.

Софія виступатиме як солістка РБК на концерті до Дня молоді, який відбудеться в Згурівці 29 червня. Всього у заході будуть брати участь 24 учасника: 18 вокалістів, 2 реп-виконавця та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Хед-лайнером заходу буде виступ спеціальних гостів концерту - знаного в Європі українського етно гурту ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.