середа, 18 червня 2014 р.

Голос Юлії Савоскули прозвучить на концерті до Дня молоді

Юлія Савоскула – студентка Київського національного університету культури і мистецтв. Є солісткою згурівского районного будинку культури.

Співає з дитинства. У гостях дівчинку завжди просили заспівати, а вона в свою чергу ніколи не відмовляла в цьому проханні та чарувала своїм голосом кожного. Завжди любила це заняття і у 8 років без відома батьків сама записалася до музичної школи на спеціальність «естрадний вокал». Так і почався співочий шлях Юлії. Батькам не залишилося нічого іншого як підтримати дівчину в новому напрямку. Нині жодне свято не проходить без її голосу.

Кар’єрний ріст Юлії стрімко пішов уверх. Вже в 2006 році дівчина стає переможцем першого  районного фестивалю-конкурсу молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж Згурівщини». Тричі лауреат І ступеню фестивалю "На крилах юності". У 2011 році стає дипломантом обласного огляду-конкурсу молодих виконавців «Київщина молода». А вже в 2013 році посідає другу сходинку районного фестивалю молодих виконавців сучасної естрадної пісні «Пісенний дивограй».

Крім співу Юля ще й майстер манікюру та зачісок. Захоплюється малюванням та мріє надалі займатися музикою. Мистецтво для дівчини - це життя. Вона ніколи не втомлюється творити та дарувати людям радість.

Юлія Савоскула виступатиме як вокалістка на концерт-вечірці 29 червня.Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.