неділя, 22 червня 2014 р.

Богдана Хаєцька покаже, що таке справжній та якісний спів на концерті до Дня молоді


Богдана Хаєцька - талановита згурівська співачка з досвідом, бо чарує кожного своїм голосом вже не перший рік. Вона природжена актриса та уміла танцюристка, чарівна дівчина та просто хороша людина, позитивний друг, що  розвеселить у сумну хвилину і  не покине в біді.

Тримає мікрофон з 5 років і нині не розлучається з ним ні на мить. Ще в дитячому садочку маленьку Богданку примусили заспівати на одному зі свят і дівчинка справилася з поставленим завдання на усі 100. З того часу спів став для дівчини невід’ємною частиною її життя.

У восьмирічному віці Богдана твердо вирішила записатися до музичної школи на спеціальність «естрадний вокал». Не пройшло й півроку як безмежний талант та стальна наполегливість даються в знаки. Богдана з легкістю стає лауреатом районних та обласних конкурсів та куштує смак першої слави. А пісню «Дівчина-весна», яку виконувала тоді, знав кожен, це був згурівський хіт. Має безліч нагород всеукраїнських та міжнародних рівнів. За труди й талант була нагороджена грамотою Митрополита Київського і всієї України Володимира. Вже тоді, ще зовсім юна дівчина розуміє, що це тільки початок і впевнено крокує далі. 

Тепер Богдана Хаєцька студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв. Як і мріяла дівчина навчається на факультеті музичного мистецтва, спеціалізація «естрадний вокал». 

Крім того, Богдана є солісткою місцевого рок-гурту «Demerdzhi». 

Дівчина хоче реалізувати себе як творчу особистість та заспівати із зірками світового масштабу. Також Богдана з дитинства мріє здати на права водія, купити автомобіль та подорожувати по світу автостопом, по всіх мальовничих куточках, відкривати для себе щось нове та бачити всю красу нашої планети. Також у майбутньому хоче мати власну студію звукозапису.

Богдані не завжди приходилося легко в тій чи іншій ситуації, але вона ніколи не зупинялася та йшла тільки вперед, до своєї мети. Тепер дівчина не уявляє свого життя без музики, та що там життя, вона й дня прожити не може, щоб не наспівати якусь мелодію. 

Богдана Хаєцька виступатиме як солістка РБК на концерт-вечірці 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.