субота, 21 червня 2014 р.

Талановитий рок-музикант Іван Андрієнко виступить сольно на головному концерті року в Згурівці


Зразковий вчитель історії та географії,  талановитий редактор Згурівської правди,  вправний футболіст та тренер Іван Андрієнко - запеклий рокер у душі. Це видає не тільки його довге волосся, а й запальна вдача!

Неможливо не співати у такій голосистій родині як у Андрієнків: мама завжди в першому ряду на виступах згурівського ансамблю, сестра Вероніка - також знана співачка і не тільки у Згурівці. І як тут не заспіваєш?

Іван полюбив музику раніше, ніж навчився говорити, а коли навчився - залунала й пісня. Професійно вокалом почав займатися із другого класу,  коли вступив у згурівську музичну школу  на спеціальність "баян". Мріяв стати баяністом, а став ще й чудовим співаком,  адже  під час навчання  чарував  публіку своїм тембром із лав згурівського хору музичної школи цілих п"ять років. 

Успішно закінчивши навчання, юнак почав творчу співпрацю із  згурівським рок-бендом "Атіс". Кар'єра хлопців стрімко пішла вгору. Вони дивували аудиторію музикою власного виробництва на багатьох концертах. Іван не розлучався із мікрофоном на чолі цього гурту близько трьох років, що стало солідним і коштовним досвідом для  нього у розвитку і процвітанні  майбутньої співочої долі. 

Як і в кожного амбітного, дорослого, перспективного хлопця, у Івана не багато часу на  різноманітні хобі, але він продовжує займатися вокалом і далі,  тому успіх і слава не забарилися! Минулого року, причарувавши  глядачів районного фестивалю  естрадної пісні "Пісенний дивограй", він з легкістю завоював приз глядацьких симпатій. Також, за допомогою яскравої харизми,  блискучого таланту та наполегливих репетицій, хлопець став лауреатом районного конкурсу "Пісенний дивограй".

А сьогодні, працюючи в Малоберезанській ЗОШ,  Івану вдалося поєднати серйозну справу вчителювання із співочим хобі розважального характеру. Він, разом із випускниками цього закладу, утворили гурт, де грають кавер версії на пісні українських популярних альтернативних взірців рок-музики.

Іван Андрієнко виступатиме  на концерт-вечірці 29 червня. Загалом у цей день відбудеться 2 концерти: перший, який розпочнеться о 17:00 та головня подія дня - вечірній рок-концерт, який стартує о 21:00.

Всього у заходах будуть брати участь 24 учасника: 19 вокалістів, 1 реп-виконавець та 4 рок-гурти. Серед учасників присутні гості - згурівчани, які практично всі нині не є вихованцями ні музичної школи, ні районного будинку культури. Крім того, на вечірньому концерті до Дня молоді буде виступати оперна співачка із згурівським корінням - Тетяна Міюс.

Хед-лайнерами рок-частини будуть спеціальні гості - знаний в Європі український етно гурт ТаРута. Закінчить концерт фінальний номер, виконавці якого до самої події залишатимуться у таємниці.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.